Rezervačný systém

Efektívny nástroj, ktorý už nájdete v mnohých úspešných prevádzkach na Slovensku, Česku, Maďarsku a Dánsku.

Funkcie

Je bez obmedzení a skrytých poplatkov

Rezervačný systém CLUBERIO nemá obmedzenia ako iné riešenia s namí získate: neobmedzene rezervácii, neobmedzene miestností, neobmedzenie kalendárov

Klienti

Klienti očakávajú rýchle a moderné riešenie

Aby ste aj vy mohli držať krok s dobou, poskytnite klientom tieto výhody: prepojenie s permanentkou, online platby kartou, prevodom alebo bitcoinami alebo možnosť rezervovať cez mobil

SMS a email notifikácie

Vaši členovia budú o zmenách vždy vedieť. Pri zmene cvičenia sa automaticky odošle SMS správa s emailom

Skupinové cvičenia

Neobmedzené skupinové cvičenia aj s cvičeniami pre deti

Vďaka modernému zobrazeniu a pokročilej administrácií viete jednoducho spravovať účastníkov eventu, nastavovať storno poplatky a evidovať výnosnoť jednotlivých cvičení.

Rezervácia miestnosti

Rezervácia solária, soľnej jaskyne, sauny, kurtu, bedmintonu a mnoho iného.

V systéme CLUBERIO môžete vytvárať neobmedzený počet miestností a kalendárov bez dodatočných nákladov. Vďaka platobnej bráne, ktorá vytvorí aj faktúru vie klient hneď svoju rezerváciu zaplatiť.