Hardware

Prostredníctvom nášho API viete na systém CLUBERIO pripojiť akýkoľvek podporovaný prístroj, ako napríklad turniket, parkovisko či skrinky.

Platby

eKasa pokladna

Integrovaná v systéme, na jeden klik

Naše eKasa systém riešenie je certifikované Finančnou správou. Stačí jeden klik a doklad zaevidujete online. K dispozícii sú tiež denné a mesačné reporty

Karty

Členské karty

Prispôsobime vašej prevádzke

Čipové aj bezčipové. Po spoločnej konzultácii vám vyberieme správny typ kariet pre vás. Následne vám ich aj potlačíme vaším logom, pridáme čiarový kód alebo fotografiu vášho člena.

Štýlovy PC

Na recepcii bude vynikať

Výkonný počítač vám pomôže s rýchlou obsluhou vaších členov. Personál recepcie bude nadšený prácou s dotykovou obrazovkou, ako v najluxusnejších centrách

Turnikety

Bezobslužná prevádzka je realitou

Vďaka turniketom nepotrebujete na recepcii personál. Turniket sa sám postará o odčítanie vstupov. Zároveň vpustí iba členov s platnou permanentkou.

Členské parkovanie

Čo tak VIP parkovisko pre prémiových členov?

Koniec parkovaiu nečlenov na vašom parkovisku. S prepojením na členskú kartičku viete určiť kto u vás bude môcť zaparkovať. Zároveň môžete vďaka 'parkovacej permanentke' prenajímať svoje parkovisko keď máte centrum zatvorené. Táto možnosť je veľmi obľúbená najmä v obciach a mestách kde je problém s parkovaním. Môžete mať časovú alebo vstupovú permanentku na parkovanie.

Skrinky

Skrinky na pípnutie členskej karty

Vďaka inovatívnemu riešeniu stačí vaším členom platná členská karta s permanentkou a systém sám vyhodnotí či mu skrinku otvorí alebo nie.