Často kladené otázky

Už viac ako 6 rokov pomáhame rôznym fitness centrám nastavovať ich prácu na recepcii. Väčšina fitness centier rieši rovnaké otázky. My vám na tieto otázky prinášame odpovede.

Systém CLUBERIO je postavený na najmodernejších podnikových technológiach s moderných dizajom prispôsobeným pre mobilné zariadenia. CLUBERIO nájdete v tých najväčších športových centrách s rozlohou až 3.000m2.

Medzi najväčšie výhody patrí:

• možnosť prevádzkovať offline na vašom PC, alebo online v našom cloude
  • jednotná cena bez skrytých poplatkov
  • bez investícií na drahý pc, tablet alebo iné zariadenie
  • online platby kartou
  • kreditný systém
  • prepojenie na eKasa systém finančnej správy na jeden klik

Máte ďalšie otázky? Kontaktujte nás a my vám poskytneme DEMO na 7 dní bez poplatku.

CLUBERIO je komplexný software pre fitness centrá ktorý poskytuje evidenciu tých najčastejšie používaných permanentiek:

• časové permanentky
  • vstupové permanentky
  • vstup pre neregistrovaných
  • multisport
  • up balancea

Systém CLUBERIO vie spolupracovať s každým typom kariet. Vieme vám zabezpečiť:

• čipové karty
  • EAN karty
  • digitálne karty do mobilu

Áno, systém CLUBERIO poskytuje možnosť nahrať klientovi na kartu kredit a z neho potom platiť za produkty a služby. V rámci prepojenia na eKasa systém finančnej správy vám tiež poskytujeme evidenciu zálohového účtu.

Predaj produktov na recepcii je pre mnoho veľkých športových centier zdrojom najvyšších príjmov. Napriek tomu viete recepciu automatizovať a zaviesť turniket alebo kiosk na pípanie kariet.