Permanentky a členstvá

Systém permanentiek motivuje vaších klientov viac cvičiť a vstupovať do rôznych miestnosti. Permanentky môžete rozdeliť na časové a vstupové. Každej z nich môžete nastaviť vstup do vyhradených miestností.

Karty

Členské karty

Aby ste mali vždy prehľad o tom, kto sú vaší členovia. Správa členov vám umožní registrovať členské preukazy na ktoré je možné nahrať permanentky. Prehľadná tabuľka vám umožní vyhľadávať členov podľa mena alebo aj podľa platnosti permanentky.

Naše členské karty sa dajú nahrať aj do mobilu alebo smart hodiniek.

Permanentky

Časové permanentky

Mesačné, trojmesačné, ročné alebo VIP ročné členstvo? Poprípade mesačná permanentka na Bedminton a druhá na Fitness? Nieje problém. Permanentky môžete kombinovať lubovoľne.

Permanentky

Vstupové permanentky

Rovnako môžete kombinovať časové a vstupové permanentky do rôznych miestnosti. Napríklad 9+1 vstup zadarmo na CrossFit a Mesačnú na Fitness.

Vstupy

Vstup pre neregistrovaných

Výnos zo vstupov na neregistrovaných návštevníkoch bývajú neraz vyššie ako tie na členoch. Umožnite vstup a nákup produktov aj bez nutnosti registrácie.

Karty

Vernostné karty

Multisport aj UP sú naším systémom podporované. Môžete si tak nastaviť špeciálny vstup a vytvárať prehľadné štatistiky