Povedali o nás - GreenFit športové centrum Hrubá Borša

blog cover

Povedali o nás - GreenFit - Športové centrum Hrubá Borša

Ako začínal GreenFit?

Otvoriť fitness centrum bolo pre nás zložitejšie kvôli softvéru ktorý nám dodávala iná spoločnosť. Softvér nefungoval na 100% kvôli nekompatibilite s naším PC, zároveň vypadával v tých najnevhodnejších chvíľach. Najhoršie to bolo keď čakal rad 10 ľudí pri recepcii a systém nešiel. Za toto riešenie sme zaplatili tisíce eur, ktoré sa nám naštastie podarilo dostať naspäť. Po dvoch mesiacoch sme sa rozhodli prejsť na softvér Tvoje.Fitness, ktorý používame už skoro rok a nestálo nás astronomickú sumu ako v predošlom prípade. Sme maximálne spokojný.

Poznámka: Tvoje.Fitness je vyvýjaný s cieľom aby fungoval na každej platforme. Či je to PC, MAC, Tablet alebo Smartfón. Nepotrebujete pritom žiadnu extra výkonnú mašinu, ako pri iných riešeniach, stačí základný kancelársky PC. Vďaka mesačným platbám viete mať nástroj na správu vaších členov už pri naozaj nízkych cenách.

V čom vám softer pomohol najviac?

Ako deklaruje, v raste a prispôsobovaniu obchodného modelu. Vďaka prehľadným a bezkonkurenčným štatistikám sme zistili napríklad fakt, že svojím zamestnancom môžeme od 12:00 do 13:00 dať obednú pauzu, nakoľko práve v tomto čase bolo najmenej ľudí.

Na druhej strane, nám systém pomohol analyzovať príležitosť v posilnení recepcie, nakoľko sa medzi 17:00 a 19:00 predávalo najviac proteínových nápojov. Jeden človek tak mohol predávať nápoje a druhý poskytovať služby bez toho aby klienti museli čakať. Zaznamenali sme vdaka tomu aj vyšší výnos v dvoch oblastiach. Prvá oblasť je v tom, že sa klienti neotáčali keď videli že musia čakať a druhá v tom, že sme nemuseli druhého človeka najať na celý deň ale iba na 2 hodiny - čo nám ušetrilo náklady na zamestnancov a nekompromisne prinieslo zisk z predaja. Náklady nám tiež ušetrila responzívna webová stránka (pozn. modul webovej stránky),  pri hľadaní štúdia ktoré by nám vytvorilo web sme narazili naozaj na astronomické, tisícove sumy za jednu stránku, tú však teraz máme automaticky v balíku bez dodatočných nákladov.

Poznámka:

Vďaka prehľadným štatistikám vie každé centrum vykonať svoju SWOT analýzu. Na modelovom obrázku môžeme vitieť podobný prípad ako v centre GreenFit, o 12:00 najmenšia návštevnosť - rušno začína byť o 7:00 a 14:00. Takúto štatistiku si viete vygenerovať za vami zvolené obdobie a exportovať do excelu, či PDF súboru. Responzívna webová stránka vám poskytne všetko čo fitness centrum potrebuje. Rezervačný systém, prezentáciu služieb, cenník, prezentáciu trénerov aj s ich certifikátmi a kontaktom - bez vynaložených tisícov na vytvorenie takejto stránky externou firmou.

statistiky

Ako ste spomínali, mali ste aj iné softvérové riešenia. V čom vidíte prednosť softvéru Tvoje.Fitness?

Určite v tom, že sa všetko zanamenáva. Povedzme si úprimne, v dnešnej dobe nieje jednoduché nájsť zodpovedného zamestnanca na prácu s peniazmi. Vďaka tomu, že sa všetko v systéme zaznamenáva si viem kedykoľvek z postele doma na mobile alebo tablete pozrieť tržby, vykonávané akcie a kontrolovať svojích zamestnancov krok po kroku.

Ako skvelú funkcionalitu tiež vidím v tom, že vidím koľko produktov aký zamestnanec predá. Vidím jeho úspešnosť predaja na návštevu, cross-sell a celkovo ako sa v práci snaží. Na základe toho viem dobrých zamestnancov odmeniť za skvelý kus práce a tých čo majú nižší výkon zas preškoliť a dodať im motiváciu.

Skvelé sú tiež denné reporting maily ktoré chodia vždy po zatvorení centra. Vidím tu obraty, výnos, zisk, komu skončilo v ten deň členstvo, porovnanie návštevnosti s predošlím dňom a týždňom, aký zamestnanec mal aký výkon a pod. Rovnakú funkciu si cenním aj na mesačnej báze, kde vidím ako sa môjmu podnikaniu darí v priebehu mesiacov.

Medzi dobré funkcie tiež patrí záznam o činnosti klienta v centre, mali sme úsmevnú situáciu so “zmiznutým” inventárom zo šatní. Vďaka tomu že vieme spätne dohľadať kto, kedy, v ktorej časti a ako dlho bol vo fitness centre sme dokázali zistiť v akom čase inventár zmizol, následne sme nemuseli hľadať dôkaz pozeraním na kamery 12 hodín vkuse ale iba pár minút. Rovnakú situáciu sme zažili aj s poistnou udalosťou na parkovisku ktorú klient zabudol nahlásiť. Vďaka záznamom sme presne vedeli kedy prišiel aj odišiel.

Je toho ešte mnoho o čom by som ešte vedel povedať (smiech) no jediné čo to asi vystihuje je naozaj fakt, že nám softvér Tvoje.Fitness pomáha riadiť naše podnikanie a nie len zaznamenávať vstupy ako pri iných softvéroch.

Sme veľmi radi že vám Tvoje.Fitness pomáha. Je niečo, čo by ste chceli povedať začínajúcim alebo aj existujúcim športovým centram o softvére Tvoje.Fitness?

Asi len toľko, že personál stojací za týmto softvérom si veľmi vážim, najmä vďaka podpore ktorú nám poskytujú. Či už sú to drobné úpravy alebo konzultácie, sú vždy k dispozícii. Naši zamestnanci si tiež pochvalujú školenia, ktoré im poskytujú v rámci práce so systémom. Osobne preferujem produkty od spoločnosti Apple, fungujúce, inovatívne a prémiové, ako aj softvér Tvoje.Fitness. Ďakujem.

Poznámka:

Softvér Tvoje.Fitness je jedinečný v tom, že sa vie rýchlo stať jadrom vášho úspechu. Vďaka Business Inteligence viete analyzovať SWOT, starať sa o významných zákazníkov či o významných zamestnancov. Ak vás zaujíma čo dokáže vo vašom centre, kontaktujte nás a my vám radi predvedieme DEMO.