Hlavní funkce

Balíček STANDARD se skládá z balíku BASIC a rozšířených funkcím manažerských přehledů, rezervačního systému, kreditního účtu a responzívnej web stránky. Je tak vhodný pro stávající ai začínající fitness centrum, ktere chce pokračovat.

blacklist

Členské karty

Pro každého člena

Abyste měli vždy přehled o tom, kdo jsou vaši členové. Zpráva členy vám umožní registrovat členské průkazy na které je možné nahrát permanentky. Přehledná tabulka vám umožní vyhledávat členy podle jména nebo také podle platnosti permanentky.

blacklist

Denní zálohy dat

Při jakékoliv chybě vám jejich obnovíme

Vaše data jsou v bezpečí. K dispozici budete mít zálohy za posledních 14 dní. V případě zjištění nějaké chyby proto víte elegantně a snadno vrátit zpět.

blacklist

Časové / vstupový permanentky

Časové permanentky

Měsíční, tříměsíční, roční nebo VIP roční členství? Popřípadě měsíční permanentka na Badminton a druhá na Fitness? Není problém. Permanentky lze kombinovat libovolně.

blacklist

Časové / vstupový permanentky

Vstupové permanentky

Stejně můžete kombinovat časové a vstupové permanentky do různých místnosti. Například 9 + 1 vstup zdarma na CrossFit a Měsíční na Fitness.

blacklist

Vstup pro neregistrované

Vstup pro neregistrované

Výnos ze vstupů na neregistrovaných návštěvnících bývají nejednou vyšší než ty na členech. Umožněte vstup a nákup produktů i bez nutnosti registrace.

blacklist

LOG aktivity

Logy

Vše se zaznamenává, nemusíte se obávat o pochybné kroky zaměstnanců v systému. Každý prodej, naskladnění zboží si umíte prohlédnout v přehledné tabulce spolu s tím, komu byl produkt prodán jakým zaměstnancem. Zaznamenává se také přihlášení do systému, vstupy členy nebo i prodlužování permanentek.

blacklist

Skladové hospodářství

Skladové hospodářství

Skladové hospodářství vám pomůže s kategorizací produktů a jejich inventarizací. naskladňování zásob je na dvě kliknutí, přidání nového produktu ... také! Skladové hospodářství je elegantní, rychlé a intuitivní prostředí pomocí kterého můžete řídit své podnikání v oblasti prodeje produktů.

blacklist

Prodej produktů

Prodej produktů

Produkty by ve skladu neměli dlouho zůstat. Vaši zaměstnanci je budou moci prodávat přímo při návštěvě klienta! Prodej produktů je skvělým začátkem jak rozšířit své zisky, díky sledování marže vždy víte kolik jste vydělali.

blacklist

Analýza prodejů

Business inteligence

Business inteligence / statistický modul nebo hvorovo manažerských přehledy vám pomohou lépe porozumět chování klientů ve vašem centru. Budete mít přehled o tom kdy a co nakupují. Kdy stráví ve fitness centru nejvíce času, jak nejlépe optimalizovat prístomnosť personálu ve fitness centru. Kdo jsou TOP členové a které produkty se nejlépe prodávají. Generované denní reporty vám zas přinesou přehled o tržbách do vašeho emailu vždy minutu po závěrečné.

blacklist

Evidence trenéru a tréninků

Zpráva trenéry

Mnoho klientů jsou v cvičení nováčci, právě proto jsou vaši trenéři mnoho krát i tváří fitness centra. Abyste svou 'tvář' měli pod dohledem i Pócs vaší nepřítomnosti, je tu zpráva trenérů. Díky této funkci budete mít přehled o tom kdo , kdy a jak dlouho s vaším klientem cvičil. Samozřejmostí je také počítání výnosnosti na jednotlivých trenérů, management jejich výdělků a přehled aktivity ve fitness centru.

blacklist

Zálohový účet - kredit

Zálohový účet - kredit

V případě že chcete svým klientům poskytnout pohodlí v podobě platby kartou, ale nechcete platit přehnané poplatky za POS terminál bankám, je zde kreditní účet. Na členské karty klienta je možné nahrát kredit, kterým následně může platit vstupy, produkty a rezervace cvičení . Bez poplatků za transakce.

blacklist

Rezervační systém - skupinové cvičení

Rezervační systém

Skvělý rezervační systém se dvěma kalendáři v balíku STANDARD vám umožní organizovat skupinové cvičení nebo rezervovat místnosti na určitý čas. Rezervační systém obsahuje i možnost přihlašování náhradníky a manažovat STORNO poplatky pro ty kteří se nezúčastnili. Samozřejmostí jsou SMS a meial notifikace - ať SMART připomínky v mobilu.

blacklist

Pravidelné aktualizace

Pravidelné aktualizace

PREMIUM balík si zaslouží prémiovou péči. Vždy budete mít nejnovější verzi systému CLUBERIO, které neustále vylepšujeme novinkami ve spolupráci s fitness centry - tedy vámi. Pokud máte nápad na funkci která by byla prospěšná i jiným, bezplatně vám ji do systému zapracujeme.

blacklist

Více současných permanentek

Více permanentek, více možností

Můžete tak poskytovat několik služeb. Můžete tak oddělit crossfit zónu od fitness

blacklist

Evidence šaten / skříněk

Už žádný chaos v klíček

Chaos v klíček a zámcích od skříněk Již více ne! Díky evidenci vždy víte jaký klient má jakou skříňku

Něco vám zde chybí?

Kontaktujte nás, a my vám poradíme jak sestavit balík na míru.

Kontakt
Je to pro vás málo?

podívejte si balík PREMIUM, který má rozšířené Funkce pro správu malého a středně velkého fitness centra.

Balík PREMIUM

Ostatní balíky softwaru CLUBERIO

BASIC PREMIUM