Hlavní funkce

Vhodný pro PC, Mac, Tablet a i mobil. Není potřeba žádné speciální vybavení, vzhled se vždy přizpůsobit. Dashboard vám tak kdykoliv ukáže aktuální cvičících členů.

blacklist

Členské karty

Pro každého člena

Abyste měli vždy přehled o tom, kdo jsou vaši členové. Zpráva členy vám umožní registrovat členské průkazy na které je možné nahrát permanentky. Přehledná tabulka vám umožní vyhledávat členy podle jména nebo také podle platnosti permanentky.

blacklist

Časové / vstupový permanentky

Časové permanentky

Měsíční, tříměsíční, roční nebo VIP roční členství? Popřípadě měsíční permanentka na Badminton a druhá na Fitness? Není problém. Permanentky lze kombinovat libovolně.

blacklist

Časové / vstupový permanentky

Vstupové permanentky

Stejně můžete kombinovat časové a vstupové permanentky do různých místnosti. Například 9 + 1 vstup zdarma na CrossFit a Měsíční na Fitness.

blacklist

LOG aktivity

Logy

Vše se zaznamenává, nemusíte se obávat o pochybné kroky zaměstnanců v systému. Každý prodej, naskladnění zboží si umíte prohlédnout v přehledné tabulce spolu s tím, komu byl produkt prodán jakým zaměstnancem. Zaznamenává se také přihlášení do systému, vstupy členy nebo i prodlužování permanentek.

blacklist

Skladové hospodářství

Skladové hospodářství

Skladové hospodářství vám pomůže s kategorizací produktů a jejich inventarizací. naskladňování zásob je na dvě kliknutí, přidání nového produktu ... také! Skladové hospodářství je elegantní, rychlé a intuitivní prostředí pomocí kterého můžete řídit své podnikání v oblasti prodeje produktů.

blacklist

Prodej produktů

Prodej produktů

Produkty by ve skladu neměli dlouho zůstat. Vaši zaměstnanci je budou moci prodávat přímo při návštěvě klienta! Prodej produktů je skvělým začátkem jak rozšířit své zisky, díky sledování marže vždy víte kolik jste vydělali.

Něco vám zde chybí?

Kontaktujte nás, a my vám poradíme jak sestavit balík na míru.

Kontakt
Je to pro vás málo?

Viz balík BASIC, který má rozšířené funkce a je v něm možný prodej produktů se skladovým hospodářstvím.

Balík BASIC

Ostatní balíky softwaru CLUBERIO

BASIC STANDARD