Hardware

Samozřejmostí je propojení zařízení třetích stran. Pokud již máte turniket, skříňky či parkovací rampu. Je možnost je propojit se systémem CLUBERIO a členskými kartami

eKasa pokladna

Integrovaná v systému, na jeden klik

Naše EKAS systém řešení je certifikováno Finanční zprávou. Stačí jeden klik a doklad zaevidujete online. K dispozici jsou také denní a měsíční reporty

Členské karty

přizpůsobit vaší provozu

Čipové i bezčipové. Po společné konzultaci vám vybereme správný typ karet pro vás. Následně vám je i potlačíme vaším logem, přidáme čárový kód nebo fotografii vašeho člena.

Štýlovy PC

Na recepci bude vynikat

Výkonný počítač vám pomůže s rychlou obsluhou vašich členů. Personál recepce bude nadšen prací s dotykovou obrazovkou, jako v nejluxusnějších centrech

Členské parkovanie

Co tak VIP parkoviště pro prémiových členy?

Konec parkovala nečlenů na vašem parkovišti. S propojením na členskou kartičku víte určit kdo u vás bude moci zaparkovat. Zároveň můžete díky 'parkovací permanentce' pronajímat své parkoviště když máte centrum zavřené. Tato možnost je velmi oblíbená zejména v obcích a městech kde je problém s parkováním. Můžete mít časovou nebo od vstupů permanentku na parkování.

Turnikety

Bezobslužný provoz je realitou

Díky turniketem nepotřebujete na recepci personál. Turniket se sám postará o odečítání vstupů. Zároveň vpustí pouze členy s platnou permanentkou.

Skrinky

Skříňky na pípnutí členské karty

Díky inovativnímu řešení stačí vaším členem platná členská karta s permanentkou a systém sám vyhodnotí zda mu skříňku otevře nebo ne.

Kiosk

Nenechte si ujít zisk

Hned po skupinovém cničení se vaši členové mohou přihlásit na další, jednoduchým pípnutím kartičky na kiosku.

LCD obrazovky

Reklama dodavatelů je váš zisk

Evidence více LCD panelů s reklamou na produkty vašich dodavatelů nebo vaše sociální sítě. Oslovte svých členů novinkami.

Ostatní balíky softwaru Tvoje.Fitness

START STANDARD