Klienti

Jednorázově Měsíčně START BASIC STANDARD PREMIUM
Členské karty ZDARMA ZDARMA
blacklist

Pro každého člena

Abyste měli vždy přehled o tom, kdo jsou vaši členové. Zpráva členy vám umožní registrovat členské průkazy na které je možné nahrát permanentky. Přehledná tabulka vám umožní vyhledávat členy podle jména nebo také podle platnosti permanentky.

Prečo si vybrať tento doplnok?

Členské karty jsou vhodné pro centrum, které chce dát svým klientům vyšší šandard. V případě čipových karet se tyto dají následně použít pro přechod turniketem, šatní skříňky apod.

Časové / vstupový permanentky ZDARMA ZDARMA
blacklist

Časové permanentky

Měsíční, tříměsíční, roční nebo VIP roční členství? Popřípadě měsíční permanentka na Badminton a druhá na Fitness? Není problém. Permanentky lze kombinovat libovolně.

blacklist

Vstupové permanentky

Stejně můžete kombinovat časové a vstupové permanentky do různých místnosti. Například 9 + 1 vstup zdarma na CrossFit a Měsíční na Fitness.

Vstup pro neregistrované €169 €9/mes. -
blacklist

Vstup pro neregistrované

Výnos ze vstupů na neregistrovaných návštěvnících bývají nejednou vyšší než ty na členech. Umožněte vstup a nákup produktů i bez nutnosti registrace.

Prečo si vybrať tento doplnok?

Díky tomuto modulu můžete vydělávat více. Je určen pro každé centrum, které chce do svých statistik počítat i data od nečlenů.

Evidence šaten / skříněk €38 €2/mes. -
blacklist

Už žádný chaos v klíček

Chaos v klíček a zámcích od skříněk Již více ne! Díky evidenci vždy víte jaký klient má jakou skříňku

Prečo si vybrať tento doplnok?

Tento doplněk si vyberte pokud chcete evidovat obsazenost skříněk

Více současných permanentek €119 €6/mes. - -
blacklist

Více permanentek, více možností

Můžete tak poskytovat několik služeb. Můžete tak oddělit crossfit zónu od fitness

Prečo si vybrať tento doplnok?

Tento doplněk si vyberte pokud chcete poskytnout svým klientům využívat více služeb

Zálohový účet - kredit €239 €12/mes. - -
blacklist

Zálohový účet - kredit

V případě že chcete svým klientům poskytnout pohodlí v podobě platby kartou, ale nechcete platit přehnané poplatky za POS terminál bankám, je zde kreditní účet. Na členské karty klienta je možné nahrát kredit, kterým následně může platit vstupy, produkty a rezervace cvičení . Bez poplatků za transakce.

Členská zóna €319 €16/mes. - - -
blacklist

Modul členské zóny

Každý člen se může doma nebo na recepci (pomocí KIOSK modulu) přihlásit do svého účtu, kde najde užitečné informace o právě probíhajících akcích, historii svých nákupech, platnosti permanentek ao svých minulých ale i nadcházejících rezervacích skupinových cvičení či rezervaci mesitosti.

Produkty

Jednorázově Měsíčně START BASIC STANDARD PREMIUM
Prodej produktů ZDARMA ZDARMA
blacklist

Prodej produktů

Produkty by ve skladu neměli dlouho zůstat. Vaši zaměstnanci je budou moci prodávat přímo při návštěvě klienta! Prodej produktů je skvělým začátkem jak rozšířit své zisky, díky sledování marže vždy víte kolik jste vydělali.

Skladové hospodářství ZDARMA ZDARMA
blacklist

Skladové hospodářství

Skladové hospodářství vám pomůže s kategorizací produktů a jejich inventarizací. naskladňování zásob je na dvě kliknutí, přidání nového produktu ... také! Skladové hospodářství je elegantní, rychlé a intuitivní prostředí pomocí kterého můžete řídit své podnikání v oblasti prodeje produktů.

Prodej permanentek ZDARMA ZDARMA
eKasa propojení €169 €9/mes. - -
messages.price.onlinepayment €79 €4/mes. - - -
blacklist

Online platby

Dejte možnost vaším klientem prodloužit si permanentku online. Díky online platbám budou moci nakoupit kredit přes platbu kartou, online převodem nebo moderním Bitcoin. Pohodlně ze své členské zóny.

Prečo si vybrať tento doplnok?

Mnoho lidí dnes preferuje online platby. Abyste byli s dobou, stačí si aktivovat tento doplněk a začít přijímat platby

Marketing

Jednorázově Měsíčně START BASIC STANDARD PREMIUM
SMS zprávy při rezervacích €39 €2/mes. - -
Integrace Mailchimp €39 €2/mes. - - -
Integrace Smartemailing €39 €2/mes. - - -
blacklist

Marketing modul

Pomocí marketing modulu můžete posílat email a SMS notifikace všem vaším členům. Vztah s klientem budete moci udržovat přes přání k narozeninám / svátku. Slevy na vstupy a speciální události budete zas moci sdělit jediným kliknutím.

Ecomail €39 €2/mes. - - -

Trenéři

Jednorázově Měsíčně START BASIC STANDARD PREMIUM
Evidence trenéru a tréninků €159 €8/mes. - -
blacklist

Zpráva trenéry

Mnoho klientů jsou v cvičení nováčci, právě proto jsou vaši trenéři mnoho krát i tváří fitness centra. Abyste svou 'tvář' měli pod dohledem i Pócs vaší nepřítomnosti, je tu zpráva trenérů. Díky této funkci budete mít přehled o tom kdo , kdy a jak dlouho s vaším klientem cvičil. Samozřejmostí je také počítání výnosnosti na jednotlivých trenérů, management jejich výdělků a přehled aktivity ve fitness centru.

Trenérská zóna €319 €16/mes. - - -
blacklist

trenérskou modul

Nechte trenéry aby si sami evidovali docházku. Pomocí aplikace pro mobil si budou moci zaznamenávat své příchody ale i to, s kým kdy cvičili. Vám zbývá již jen kliknout na kontrolu a vyúčtovat tréninky. V případě KIOSK modulu se budou moci trenéři ' pípnout 'svou členskou kartou a zaznamenat tak příchod či odchod.

Business Inteligence

Jednorázově Měsíčně START BASIC STANDARD PREMIUM
Analýza prodejů €159 €8/mes. - -
blacklist

Business inteligence

Business inteligence / statistický modul nebo hvorovo manažerských přehledy vám pomohou lépe porozumět chování klientů ve vašem centru. Budete mít přehled o tom kdy a co nakupují. Kdy stráví ve fitness centru nejvíce času, jak nejlépe optimalizovat prístomnosť personálu ve fitness centru. Kdo jsou TOP členové a které produkty se nejlépe prodávají. Generované denní reporty vám zas přinesou přehled o tržbách do vašeho emailu vždy minutu po závěrečné.

Statistika návštěvnosti €159 €8/mes. - -
TOP návštěvníci €159 €8/mes. - -
TOP produkty €159 €8/mes. - -
Denní report emailem €159 €8/mes. - -

Ostatní

Jednorázově Měsíčně START BASIC STANDARD PREMIUM
messages.price.extratraining €39 - - - - -
messages.price.backuprestore €69 - - - - -
messages.price.maintenence €39 - - - - -
LOG aktivity ZDARMA ZDARMA
blacklist

Logy

Vše se zaznamenává, nemusíte se obávat o pochybné kroky zaměstnanců v systému. Každý prodej, naskladnění zboží si umíte prohlédnout v přehledné tabulce spolu s tím, komu byl produkt prodán jakým zaměstnancem. Zaznamenává se také přihlášení do systému, vstupy členy nebo i prodlužování permanentek.

Rezervační systém - skupinové cvičení €379 €19/mes. - -
blacklist

Rezervační systém

Skvělý rezervační systém se dvěma kalendáři v balíku STANDARD vám umožní organizovat skupinové cvičení nebo rezervovat místnosti na určitý čas. Rezervační systém obsahuje i možnost přihlašování náhradníky a manažovat STORNO poplatky pro ty kteří se nezúčastnili. Samozřejmostí jsou SMS a meial notifikace - ať SMART připomínky v mobilu.

Denní zálohy dat €379 €19/mes. - -
blacklist

Při jakékoliv chybě vám jejich obnovíme

Vaše data jsou v bezpečí. K dispozici budete mít zálohy za posledních 14 dní. V případě zjištění nějaké chyby proto víte elegantně a snadno vrátit zpět.

Pravidelné aktualizace €379 €19/mes. - -
blacklist

Pravidelné aktualizace

PREMIUM balík si zaslouží prémiovou péči. Vždy budete mít nejnovější verzi systému CLUBERIO, které neustále vylepšujeme novinkami ve spolupráci s fitness centry - tedy vámi. Pokud máte nápad na funkci která by byla prospěšná i jiným, bezplatně vám ji do systému zapracujeme.

Webstránka €379 €19/mes. - - -
blacklist

Responzívna web stránka

Každé fitness centrum potřebuje svůj web. Díky programu STANDARD nemusíte investovat tisíce eur na návrh designu a kódu pro vaši webovou stránku. Stačí si aktivovat režim web stránky ai vy budete mít moderní, responzivní webovou prezentaci vašich služeb.

Jazykové mutace €159 €8/mes. - - -
KIOSK modul €79 €4/mes. - - -
blacklist

KIOSK modul

KIOSK modul vám umožní vytvořit si info pult prostřednictvím kterého se klienti přes svou členskou kartu dostanou do své zóny. To vám přinese zisk v podobě rezervaci skupinových cvičení ihned po skončení aktuálních. Ve spolupráci s trenéry je zas možné delegovat evidenci docházky na trenéry .

API - (napojenie na turniket, iOS, Android) €379 €19/mes. - - -